Poděkování


BEZ VÁS, NAŠICH PŘÍZNIVCŮ, A VAŠÍ PODPORY BYCHOM NEMOHLI POMÁHAT STÁLE VĚTŠÍMU POČTU ZVÍŘAT. VÁŽÍME SI KAŽDÉ VAŠÍ POMOCI A DĚKUJEME ZA NI.

Velmi cenná je pro nás pomoc každého, kdo nám zašle peníze na transparentní účet, balíček pro azyláčky nebo kdo se spolu s námi podílí na chodu azylu. Moc nás těší, že přibývá firem, které se rozhodly náš azyl podporovat dlouhodobě. Jedná se o tyto společnosti:

Givt – klikni a pomáhej

Děkujeme společnosti Givt.cz za možnost zapojit se do tohoto programu. Díky nim a našim skvělým fanouškům jsme již získali 6399  kč, které využijeme na hrazení veterinárních nákladů za naše azyláčky. Je to skvělá možnost jak pomáhat, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. Více o projektu naleznete ZDE

Váš chovatel

Děkujeme internetovému obchodu Váš Chovatel za projekt dárcovství díky, kterému jsme již obdrželi krmení pro azyláčky v celkové hodnotě 8813 kč. Moc si toho vážíme. Více o projektu naleznete ZDE

Premium Pellets

Již podruhé jsme od firmy PREMIUM PELLETS dostali pro naše azyláčky úžasné podestýlkové pelety. Tentokrát však ještě v elegantním novém designu. S pelety máme výborné zkušenosti a jsou již nedílnou součástí našeho azylu. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za opakovanou pomoc této firmě a všem majitelům chlupáčů tyto peletky za náš azyl jedině doporučujeme. Více informací o společnosti najdete ZDE.

Giftisimo

Mnohokrát děkujeme firmě Giftisimo, která nám darovala krabici plnou nádherných Vánočních přání. Tato přáníčka budou použita do aukcí, ale naleznete je i na našem stánku při umísťovacích výstavách.

Super ZOO

Skvělou akci na podporu našeho azylu uspořádala síť obchodů SUPER ZOO. Všichni, kteří v určeném časovém období nakoupili na jejich e-shopu, mohli libovolnou částkou přispět na azyl Králíčci a hlodavci v nouzi (Druhá Šance). Částku od dárců v SUPER ZOO zdvojnásobili a výtěžek tak činí neuvěřitelných 65 814 Kč. V této hodnotě nám Super ZOO věnoval produkty, které jsme si pro azyláčky sami vybrat. Moc děkujeme Super ZOO, že si ke spolupráci vybrali právě nás, a velké díky patří také všem, kteří se akce zúčastnili a přispěli. Fotky z předání naleznete ZDE.

BATY A STREAMOVÁ SKUPINA NA TWICH

Velké poděkování patří Zuzaně Cinkové (Batyalquawen), která se svou komunitou ze streamového kanálu na Twich udělala již podruhé sbírku pro náš azyl a za vybrané peníze nakoupila azyláčkům kvalitní granule. Velice si vážíme takových lidí a ještě jednou děkujeme.

SEDUPA

Každý měsíc zasílá firma SEDUPA do našeho azylu balíček. V nabídce tohoto výrobce chovatelských potřeb a krmiv pro domácí mazlíčky najdete například balené seno pro drobné zvířectvo, sušené kopřivy, ale i hračky jako dřevěný sendvič či senné copy a mnoho dalších krásných věcí. Více informací o nabídce společnosti SEDUPA a e-shop, ve kterém můžete nakoupit dárky i pro své domácí mazlíčky, najdete na ZDE.