PILINKA V LÉČENÍ

♥ Pilinka v léčení ♥

Plemeno: kříženec 

  • Pohlaví: samice
  • Věk: cca 
  • Kastrovaná: Ne 
  • Čipovaná: Ne
  • Handicapovaná: Ano 
  • Umístěná: v dočasné péči v Praze

Máme tady další velice smutný příběh. Majitel Pilinky byl exekucně vystěhovaný z pronajatého bytu a zanechal v něm několik zvířat ve velice zanedbaném stavu. Díky hodným lidem se 3 zvířata dostala k nám do azylu (2x morčátka + 1x králíček). Jak je vidět i na fotkách morčecí holčičky na tom nejsou po zdravotní stránce vůbec dobře. Jejich drápy byly velice přerostlé a spirálovitě stočené do vrtule. Vůbec nedokážeme pochopit jak dokázaly s takovými pacičkami vůbec chodit. Morčátka žila ve velké vrstvě vlastních výkalů a jejich tlapičky jsou plné ošklivých otevřených a hnisajících otlaků. Tělíčko mají poseté strupy, Pili slzí očíčko, našla se boulička (abces) na zádech, mají různé alopecie po těle. Jsou velice smutné. Nezajímají se vůbec o okolí. Od rána sedí skoro nehnutě v kleci. Jak kdyby úplně zapomněly chodit. Takto zbídačená zvířátka jsme opravdu dlouho neviděli.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Nové info : (18.2.2022) Pilinka se k nám dostala s ošklivou pododermatitidou, kterou stále léčíme. 💊 Pacičky se sice lepší, ale ještě je před námi dlouhá cesta. 🩺 Ošklivý abces, který měla na zádech se musel vyprázdnit a bylo v něm opravdu velké množství hnisu (jak je vidět na fotkách). 🤢 Muselo se jí neskutečně ulevit. Je hrozné čím vším si tyhle chudinky musí projít. Není to fér mít páníčky na prd a ještě k tomu takovouhle šílenou anamnézu. Myslím, že teď už by si konečně zasloužili trošku štěstí a hlavně žádné komplikace. Myslete večer na ně prosím. Jsme z celé situace velice nešťastní.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Budete-li nám chtít pomoci s úhradou potřebných veterinárních nákladů budeme velice rádi. Přispět můžete libovolnou částkou na transparentní účet: 2301397004/2010. Do poznámky prosím uveďte Pili. Mnohokrát děkujeme za jakoukoliv pomoc.

Napsat komentář